RN50C8061FBSL
MFR.Part #
RN50C8061FBSL
JLCPCB Part #
C1426289
Description
-65℃~+175℃ 50mW 8.06kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors