CMF50750R00FKR6
MFR.Part #
CMF50750R00FKR6
JLCPCB Part #
C1779441
Description
-55℃~+175℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors