TNPU1206118RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206118RAZEN00
JLCPCB Part #
C7401539
Description
-55℃~+125℃ 118Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS