RN50E4751FBSL
MFR.Part #
RN50E4751FBSL
JLCPCB Part #
C1425794
Description
-65℃~+175℃ 4.75kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors