RN50E4752FBSL
MFR.Part #
RN50E4752FBSL
JLCPCB Part #
C1425787
Description
-65℃~+175℃ 47.5kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors