RNC65H1430FMR64
MFR.Part #
RNC65H1430FMR64
JLCPCB Part #
C3521604
Description
-65℃~+175℃ 143Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors