RN55C49R3FB14
MFR.Part #
RN55C49R3FB14
JLCPCB Part #
C1396047
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors