RN50C4751FBSL
MFR.Part #
RN50C4751FBSL
JLCPCB Part #
C1428286
Description
-65℃~+175℃ 4.75kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors