RN50E2433BRE6
MFR.Part #
RN50E2433BRE6
JLCPCB Part #
C1809200
Description
-65℃~+175℃ 243kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors