RN50E2433BR36
MFR.Part #
RN50E2433BR36
JLCPCB Part #
C1808054
Description
-65℃~+175℃ 243kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors