RN60E2433BRE6
MFR.Part #
RN60E2433BRE6
JLCPCB Part #
C1796847
Description
-65℃~+175℃ 243kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors