BFC237540152
MFR.Part #
BFC237540152
JLCPCB Part #
C3809135
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5nF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS