MAL225713152E3
MFR.Part #
MAL225713152E3
JLCPCB Part #
C3725378
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1500uF 250V 35mm 47mm 5.292A@10kHz 5000hrs@85℃ 80mΩ ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS