RN50C90R9FBSL
MFR.Part #
RN50C90R9FBSL
JLCPCB Part #
C1425952
Description
-65℃~+175℃ 50mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors