RN55C6982FR36
MFR.Part #
RN55C6982FR36
JLCPCB Part #
C1766843
Description
-65℃~+175℃ 125mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors