RN50C90R9FRSL
MFR.Part #
RN50C90R9FRSL
JLCPCB Part #
C1797299
Description
-65℃~+175℃ 50mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors