RN50C30R9FBSL
MFR.Part #
RN50C30R9FBSL
JLCPCB Part #
C3364891
Description
-65℃~+175℃ 30.9Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors