RN50C7322FBSL
MFR.Part #
RN50C7322FBSL
JLCPCB Part #
C3570819
Description
-65℃~+175℃ 50mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors