RN60C4123FRE6
MFR.Part #
RN60C4123FRE6
JLCPCB Part #
C1773707
Description
-65℃~+175℃ 250mW 412kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors