RN50C1820FRSL
MFR.Part #
RN50C1820FRSL
JLCPCB Part #
C1796317
Description
-65℃~+175℃ 182Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors