RN50E3652FRSL
MFR.Part #
RN50E3652FRSL
JLCPCB Part #
C1807146
Description
-65℃~+175℃ 36.5kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors