RN50C7150BBSL
MFR.Part #
RN50C7150BBSL
JLCPCB Part #
C1431930
Description
-65℃~+175℃ 50mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors