TNPW080514K0BEEN
MFR.Part #
TNPW080514K0BEEN
JLCPCB Part #
C2081065
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS