RN50C51R1FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C51R1FRSL
JLCPCB Part #
C3547129
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 50mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors