RNC55H4750BSRE665
MFR.Part #
RNC55H4750BSRE665
JLCPCB Part #
C3572343
Description
-65℃~+175℃ 125mW 475Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors