RN50C60R4FB14
MFR.Part #
RN50C60R4FB14
JLCPCB Part #
C1417635
Description
-65℃~+175℃ 50mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors