CMF5073K200FKEK
MFR.Part #
CMF5073K200FKEK
JLCPCB Part #
C1417222
Description
-55℃~+175℃ 250mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS