RN50C6652FRSL
MFR.Part #
RN50C6652FRSL
JLCPCB Part #
C3502174
Description
-65℃~+175℃ 50mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors