RN50C3922FBSL
MFR.Part #
RN50C3922FBSL
JLCPCB Part #
C1425458
Description
-65℃~+175℃ 39.2kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors