RN50C3922FRSL
MFR.Part #
RN50C3922FRSL
JLCPCB Part #
C3461271
Description
-65℃~+175℃ 39.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors