CMF556M8100FLBF
MFR.Part #
CMF556M8100FLBF
JLCPCB Part #
C1420719
Description
-55℃~+175℃ 500mW 6.81MΩ Metal Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors