RN50C3162BBSL
MFR.Part #
RN50C3162BBSL
JLCPCB Part #
C1431949
Description
-65℃~+175℃ 31.6kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors