RN50C47R3BB14
MFR.Part #
RN50C47R3BB14
JLCPCB Part #
C1405634
Description
-65℃~+175℃ 47.3Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors