RN50C24R3FRSL
MFR.Part #
RN50C24R3FRSL
JLCPCB Part #
C1796220
Description
-65℃~+175℃ 24.3Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors