RN50C24R3FBSL
MFR.Part #
RN50C24R3FBSL
JLCPCB Part #
C3553242
Description
-65℃~+175℃ 24.3Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors