RN50C2432FRSL
MFR.Part #
RN50C2432FRSL
JLCPCB Part #
C3378761
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors