RN50C24R9FRSL
MFR.Part #
RN50C24R9FRSL
JLCPCB Part #
C3531977
Description
-65℃~+175℃ 24.9Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors