RN50C24R9FBSL
MFR.Part #
RN50C24R9FBSL
JLCPCB Part #
C1425928
Description
-65℃~+175℃ 24.9Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors