RN50E6492BBSL
MFR.Part #
RN50E6492BBSL
JLCPCB Part #
C1436335
Description
-65℃~+175℃ 50mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors