RN50C1911FBSL
MFR.Part #
RN50C1911FBSL
JLCPCB Part #
C1426110
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors