RN50C5902FRSL
MFR.Part #
RN50C5902FRSL
JLCPCB Part #
C1794590
Description
-65℃~+175℃ 50mW 59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors