RN50C62R6BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50C62R6BRSL
JLCPCB Part #
C1812398
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 50mW 62.6Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors