RN50C1910FBSL
MFR.Part #
RN50C1910FBSL
JLCPCB Part #
C3571965
Description
-65℃~+175℃ 191Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors