RN50C1052BB14
MFR.Part #
RN50C1052BB14
JLCPCB Part #
C1424263
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors