RN50C4020BRSL
MFR.Part #
RN50C4020BRSL
JLCPCB Part #
C1812015
Description
-65℃~+175℃ 402Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors