MAL214055471E3
MFR.Part #
MAL214055471E3
JLCPCB Part #
C1668348
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10mm 150mΩ 16V 3000hrs@125℃ 470uF 532mA@100Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS