RN50C1072BB14
MFR.Part #
RN50C1072BB14
JLCPCB Part #
C1424511
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors