CPR0362R00JE14
MFR.Part #
CPR0362R00JE14
JLCPCB Part #
C1479630
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 3W 62Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS