RL20S9R1GRSL
MFR.Part #
RL20S9R1GRSL
JLCPCB Part #
C3574663
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.1Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors