P0805Z8250LBW
MFR.Part #
P0805Z8250LBW
JLCPCB Part #
C4286097
Description
-55℃~+155℃ 200mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount